باند, مطالب بلاگ

بهترین باند جایگزین فابریک پراید، تیبا، ساینا، سمند و پژو

Types of car bands
()

در اکثر مواقع، اگر اسپیکر یک خودرو، فابریک کارخانه باشد، ممکن است چندان خوشایند نباشد؛ زیرا ویژگی هایی خاصی ندارد و اغلب بسیار ساده است. مخصوصا برای ماشین های داخلی که کیفیت پایین استفاده می کنند و بعد از چند ماه می بینید که کیفیت صدای پخش کننده به شدت کاهش یافته است و باید به فکر خرید باند ماشین باشید.

در ادامه لیستی از بهترین باندهایی که میتوانید در حالت

  • فابریکی (نصب بدون برشکاری روی درب یا بدنه خودرو)
  • با برشکاری (نصب با برشکاری روی درب یا طاقچه خودرو)

نصب کنید را معرفی خواهیم کرد. صداپرداز مرکز نصب ضبط و باند در کرج میباشد و میتوانید از خدمات ما استفاده کنید.

اسم باندویژگی هانیاز به برشکاری
باند گرد سری دایچی Hertz DCX 100.3وزن: 1.5 کیلوگرم
سایز باند: 10 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
بلندگو HERTZ Cento Series CX 100انواع بلندگو: باند گرد
سایز باند: 10 سانتی
بازه فرکانسی: 80 هرتز تا 22 کیلو هرتز
ندارد
باند Audison APX 4 سری پریماوزن: 2 کیلوگرم
سایز باند: 10 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
باند 16 سانتی HERTZ X 165وزن: 3 کیلوگرم
سایز باند: 16 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
باند گرد سری دایچی Hertz DCX 165.3وزن: 2 کیلوگرم
سایز باند: 16 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
بلندگو HERTZ CX 165انواع بلندگو: باند گرد
سایز باند: 16 سانتی
توان برحسب آر ام اس: 70 وات
ندارد
باند گرد Hertz CPX 165وزن: 3.5 کیلوگرم
سایز باند: 16 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
باند گرد Hertz MPX 165.3 PROوزن: 4 کیلوگرم
سایز باند: ۶ اینچ
انواع بلندگو: کامپوننت
ندارد
باند Audison APX 6.5وزن: 2.5 کیلوگرم
سایز باند: 16 سانتی
انواع بلندگو: باند گرد
ندارد
باند بیضی Audison APX 690وزن: 3 کیلوگرم
سایز باند: ۶*۹
انواع بلندگو: باند بيضي
دارد
باند بیضی Hertz CX 690سایز باند: 6 اینچ در 9
انواع بلندگو: باند بیضی
حساسیت: 93 دسی‌بل
دارد
باند بیضی Hertz Uno X 690انواع بلندگو: باند بيضي
سایز باند: ۶*۹
توان برحسب آر ام اس: 85 وات
دارد
باند بیضی سری دایچی Hertz DCX 710.3وزن: 3 کیلوگرم
سایز باند: بیضی 7*10
انواع بلندگو: باند بيضي
دارد
باند بیضی Hertz CPX 690 هرتزوزن: 5 کیلوگرم
سایز باند: ۶*۹
انواع بلندگو: باند بيضي
دارد

باند جلو جایگزین فابریک پراید، تیبا، کوئیک، ساینا و سمند

1. باند گرد سری دایچی Hertz DCX 100.3 هرتز

باند هرتز DCX 100 متشکل از ووفر و تیوتر میباشد که در ابعاد 4 اینچ (10سانت) ساخته شده است و مناسب برای نصب فابریک بدون برشکاری جای باند فابریک پراید و ساینا و تیبا و … میباشد و گزینه ای بسیار ایده آل برای کسانی که میخواهند سیستم صوتی فابریک خودرو را ارتقاء بدهند؛ اما نمیخواهند تغییری در حالت های فابریک خودرو ایجاد شود و به کیفیت داخل فضای خودرو اهمیت میدهند.

مشاهده قیمت و مشخصات باند گرد سری دایچی Hertz DCX 100.3 هرتز

2. بلندگو HERTZ Cento Series CX 100 سری سنتو هرتز

CX 100

بلندگوی هرتز HERTZ CX100 بلندگوی رده بالای 10 سانتی یا 4 اینچی از سری سنتو محسوب میگرد. با قابلیت چرخش توییتر با زاویه 20 درجه، میتوان زاویه تابش صدا را به جهت مطلوب شنونده تغییر داد که بسیار حائز اهمیت است. نوع توییتر نیمه دام از جنس الیاف ابریشمی و جنس صفحه از کاغذ فشرده می باشد که نوید صدای واضح و گرمی را به ما میدهد.

مشاهده قیمت و مشخصات بلندگو HERTZ Cento Series CX 100 سری سنتو هرتز

3. باند Audison APX 4 سری پریما آدیسون

Audison APX 4

Audison APX4 باند 10 سانتی (4 اینچ) سری پریما از برند ایتالیایی آدیسون است. این بلندگو گرد ماشین دارای تویتر تیتانیومی مجهز به کلاهک دام (گنبدی) است که در قلب صفحه باند جانمایی شده تا زاویه تابش مطلوب و هدایت فرکانس های بالا و صدای ریز را به خوبی انجام دهد.

به کمک Audison APX 4 میتوان انقلابی در سیستم صوتی فابریک خودرو ایجاد کرد بدون تغییر در ظاهر فابریک و صرفا با جایگزین کردن باندهای فابریک با بلندگو های سری Prima تغییر محسوس و قابل قبولی خواهیم داشت.

مشاهده قیمت و مشخصات باند Audison APX 4 سری پریما آدیسون

باند عقب جایگزین فابریک سمند و خانواده پژو

1. باند 16 سانتی هرتز HERTZ X 165

HERTZ X165 UNO

باند هرتز HERTZ X 165 متشکل از ووفر و تیوتر خودرو میباشد که در ابعاد 5 اینچ (13 سانت) ساخته شده است. برای نصب فابریک بدون برشکاری روی عموم خودرو ها مانند درب های جلو 206 و اچ سی کراس، درب های انواع برلیانس و JAC و … مناسب است.

بلندگوی خودرو هرتز HERTZ X 165 یک گزینه عالی برای ارتقا سیستم صوتی خودرو است. این باند می‌تواند صدایی واضح ارائه دهد و انتخابی مقرون به صرفه برای افراد علاقمند به موسیقی محسوب می شود. این باند‌ها دارای طراحی دو راهه یا دو طرفه می باشند و دارای یک درایور مجزا برای میدرنج ماشین و تیوتر هستند. از این طریق طیف صوتی گسترده و صدایی دقیق و واضح ارائه می‌دهند.

مشاهده قیمت و مشخصات باند 16 سانتی هرتز HERTZ X 165

2. باند گرد سری دایچی Hertz DCX 165.3 هرتز

Hertz DCX 165.3

باند هرتز DCX 165 متشکل از ووفر و تیوتر میباشد که در ابعاد 6.5 اینچ ساخته شده است و مناسب برای نصب فابریک بدون برشکاری روی عموم خودرو ها مانند درب های جلو و طاقچه عقب پرشیا و 405، درب های جلوی 206 و اچ سی کراس و دنا و … را میباشد.

نقطه قوت اصلی این باند، کیفیت صدای عالی آن است. تفکیک دقیق فرکانسی، وضوح و شفافیت صدا و قدرت و عمق بیس، تجربه ‌ای لذت ‌بخش از شنیدن موسیقی را برای شما فراهم می ‌کند. این باند با پاسخ فرکانسی 50 هرتز تا 23 کیلو هرتز، قادر به باز تولید طیف وسیعی از فرکانس‌ ها بوده و می‌ تواند تمام جزئیات موسیقی را به گوش شما برساند.

مشاهده قیمت و مشخصات باند گرد سری دایچی Hertz DCX 165.3 هرتز

3. بلندگو هرتز HERTZ CX 165

CX165 1

CX 165 کواکسیال دو طرفه Cento دارای توییتر جدید 24 میلی متری (0.9 اینچی) است که صدای دقیق تری را در مقایسه با مواد پلاستیکی سنتی تر ارائه میدهد. از ویژگی های دیگر این بلندگو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فیبر نرم Tetolon 24 میلی متری (0.9 اینچ) تویتر گنبدی و سیم پیچ متحرک 20 میلی متری (0.8 اینچ) خنک شده با فروسیال، برای فرکانس های طولانی و طبیعی بالا
  2. توییتر RHFC™ (روتاری فرکانس بالا) زاویه دار و قابل هدایت به شنونده برای پاسخ فرکانسی عالی در هر سناریوی نصب.

مشاهده قیمت و مشخصات بلندگو هرتز HERTZ CX165

4. باند گرد Hertz CPX 165 هرتز

Untitled 1 7

در طراحی باند تیوتر، شرکت هرتز میدرنج و تیوتر موجود روی باند را از نوع گنبدی (دام) و از جنس الیاف ابریشم ساخته است تا صدایی بسیار طبیعی، تابش صدای منظم و کنترل صدا در ولوم های بالا به حداکثر خود برسد و درهم ریزی صدا حداقل میزان ممکن باشد، صفحه این باند از جنس الیاف کاغذ فشرده ضد آب و رطوبت است که در کنار توان 95w RMS میتواند بیس بسیار قدرتمند، نرم و عمیقی را ارائه کند.

مشاهده قیمت و مشخصات باند گرد Hertz CPX 165 هرتز

5. باند گرد Hertz MPX 165.3 PRO هرتز

کامپوننت هرتز مدل MPX 165.3 PRO

باند کواکسیال Hertz MPX 165 را میتوان قوی ترین باند گرد ماشین موجود در بازار ایران معرفی کرد. سایز این بلندگو 6.5 اینچ (16.5 سانتی متر) و در سری حرفه ای Mille قرار دارد که بالاترین رده کیفیت ساخت محصولات این شرکت محسوب می شود.

آهنربای مورد استفاده در ساخت توییتر از ماده Neodymium است و گنبد تیوتر از ماده Tetolon ساخته شده است. مخروط ووفر از الیاف فشرده ساخته شده و آهنربای مورد استفاده برای ساخت ووفر از ماده Ferrite با تراکم بالا ساخته شده است.

مشاهده قیمت و مشخصات باند گرد Hertz MPX 165.3 PRO هرتز

6. باند آدیسون Audison APX 6.5

audison-apx-6.5

خرید سیستم صوتی ماشین باند خودرو audison apx 6.5

این باند آدیسون دارای تیوتر تیتانیومی مجهز به کلاهک دام (گنبدی) است که در قلب صفحه باند جانمایی شده تا زاویه تابش مطلوب و هدایت فرکانس های بالا و صدای ریز را به خوبی انجام دهد. باند Audison APX 6.5 برای راه اندازی نیازی به آمپلی فایر ماشین سنگین و پرقدرت ندارد

به کمک Audison APX 6.5 میتوان انقلابی در سیستم صوتی فابریک خودرو ایجاد کرد. بدون تغییر در ظاهر فابریک و صرفا با جایگزین کردن باندهای فابریک با بلندگو های سری Prima تغییر محسوس و قابل قبولی خواهیم داشت.

مشاهده قیمت و مشخصات باند آدیسون Audison APX 6.5

باند جایگزین فابریک با برشکاری سمند و خانواده پژو

1. باند بیضی Audison APX 690 آدیسون

باند APX690 ادیسون

قیمت خرید باند Audison

این باند علاوه بر کارایی بالا، طراحی منحصر به فردی نیز دارد که می‌تواند تکمیل کننده سیستم صوتی خودرو شما باشد. این باند کواکسیال 6 در 9 درجه یک می‌تواند یکی از بهترین باندها ماشین در رده خود باشد که دقت و وضوح بالایی ارائه می‌کند. این باند بیضی ماشین قادر است تا 300 وات توان را در بازه 40 هرتز تا 23 کیلو هرتز مدیریت کند و برای سیستم‌های صوتی پیشرفته نیز مناسب است. این باند شامل تیوتر، باند میدرنج و ووفر، صدای گسترده و قدرتمندی را تضمین می‌کند.

مشاهده قیمت و مشخصات باند بیضی Audison APX 690 آدیسون

2. باند بیضی Hertz CX 690 هرتز

CX690

این بلندگوی بیضی 9*6 اینچی، با قدرت 300 وات، صدایی رسا و قدرت مند را به گوش شما می ‌رساند. طراحی 3 راهه این بلندگو، با استفاده از ووفر، میدرنج و تیوتر، تفکیک فرکانسی دقیق و جزئیات صوتی فوق ‌العاده‌ ای را ارائه می ‌دهد.

مخروط ووفر از جنس کاغذ نیمه ‌فشرده با پودر میکا، به همراه تویتر و سوپر تویتر دام، صدایی شفاف و بدون اعوجاج را به شما هدیه می ‌دهد. علاوه بر این، عمق نصب 100 میلی‌ متری، این بلندگو را برای نصب در طیف وسیعی از خودروها مناسب می ‌کند. با انتخاب بلند گوی هرتز CX690، به دنیای جدیدی از موسیقی و لذت شنیداری قدم خواهید گذاشت.

مشاهده قیمت و مشخصات باند بیضی Hertz CX 690 هرتز

3. باند بیضی هرتز Hertz Uno X 690

باند هرتز Hertz Uno X690

باند هرتز Hertz Uno X690

چون این نوع باند بیشتر رو طاقچه عقب ماشین نصب میشود و در مقابل تابش شدید نور خورشید قرار میگیرد، برای ساخت صفحه ووفر از ماده پیشرفته فیبر کربن استفاده شده تا سبک و با دوام باشد. آهنربای ووفر هم از ماده باکیفیت Ferrite ساخته شده تا بتواند بیس نرم و دقیقی تولید کند. برای ساخت آهنربای بخش میدرنج هم از ماده باکیفیت Ferrite استفاده شده تا صدای خواننده کاملا واضح و شیوا به گوش برسد.

مشاهده قیمت و مشخصات باند بیضی هرتز Hertz Uno X690

4. باند بیضی سری دایچی Hertz DCX 710.3 هرتز

Hertz DCX

باند خودرو هرتز DCX 710 متشکل از ووفر، تیوتر و سوپرتیوتر میباشد که در ابعاد 7 در 10 اینچ ساخته شده است. این محصول دارای حداکثر توان 300 وات MAX است؛ اما توانی که میتواند به طور مستمر و بدون آسیب دیدگی ارائه کند 150w RMS میباشد.

دیافراگم (صفحه باند) DCX 710 هرتز کاملا ضد آب است و سوراند از جنس ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) ساخته شده که دارای دو ویژگی مهم است. اول اینکه امکان ایجاد رنج وسیعی از فرکانس ها را فراهم میکند و دوم اینکه در مقابل پدیده رزونانس و درهم ریزی صدا مقاومت بسیار مطلوبی دارد.

مشاهده قیمت و مشخصات باند بیضی سری دایچی Hertz DCX 710.3 هرتز

5. باند بیضی Hertz CPX 690 هرتز

Hertz CPX 690

باند هرتز Hertz CPX 690 که در سایز 9*6 اینچ ارائه میشود با کیفیت ساخت بسیار بالا و خیره کننده، تکنولوژی ساخت به روز و منحصر به فرد، گزینه ای بسیار مناسب برای اشخاص اهل موزیک و طرفداران سیستم های کیفیتی است. همچنین قیمت باند ماشین CPX 690 نسبت به سایر برندها بسیار مناسب است.

مشاهده قیمت و مشخصات باند بیضی Hertz CPX 690 هرتز

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *