فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس صداپرداز در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد.
در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پست (علاوه بر ارسال اکسپرس) نیز وجود خواهد داشت.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده می شود.

قوانین و ضوابط خرید از صداپرداز

جهت خرید از سایت صداپرداز، لزوما نیاز به پرداخت آنلاین نیست، و امکان پرداخت هنگام تحویل گرفتن برای شما عزیزان فراهم می‌باشد، برای این منظور در هنگام ثبت سفارش اگر تمایل به پرداخت وجه کالا هنگام تحویل گرفتن هستید، گزینه تیپاکس را انتخاب کنید.

 تمامی محصولات درج شده در سایت در فروشگاه موجود میباشد اما چند نکته درمورد نحوه خرید از سایت لازم به ذکر است:

1- برای اطمینان خاطر از خرید، سایت صداپرداز امکان پرداخت در محل را برای خریداران محترم فراهم کرده است و این امکان فقط از طریق شرکت تیپاکس امکان پذیر است لذا هنگام ثبت سفارش برای نحوه ارسال گزینه “تیپاکس” را انتخاب کنید.

2- در روش “پرداخت در محل” جهت جلوگیری از ثبت سفارش های زائد و قطعی شدن خرید، 10% از مبلغ سفارش باید پیش پرداخت شود و درغیر این صورت سفارش “معلق” تلقی میگردد و کالا ارسال نخواهد شد و برای این امر هماهنگی تلفنی با شماره تماس های مندرج در سایت باید صورت بپذیرد.

3- تمامی محصولات برندهایی مثل هلیکس، فوکال، و درگستر با ضمانتنامه شرکت امرداد وارد کننده اصلی محصولات عرضه میشوند، سایر برند ها هر یک یا ضمانتنامه و یا لیبل شرکت اصلی وارد کننده میباشند، وارد کننده اصلی محصولات سونی شرکت “بازرگانی ایران”، محصولات کنوود شرکت”نت الکترونیک” و … میباشد. از خرید محصولات بدون لیبل و گارانتی خودداری کنید.

4- در روش های ارسال از طریق شرکت پست مثل پست پیشتاز و سفارشی، مبلغ سفارش و هزینه ارسال کامل دریافت میگردد.